



3 100 ₴
Пропонуємо два варіанти клинка: гладкий дзеркальний, або з тематичним гравіюванням - кінцевий вибір за вами!
Компактний робочий ніж із неіржавкої сталі стане в пригоді в походах, на відпочинку, на полюванні.
Дана модель практична і не вимагає особливого догляду, руків'я просякнуте тиковою олією і вкрите воском, що зберігає його довговічність і вологостійкість.
Сталь є однією з найбільш затребуваних при виробництві простих робочих моделей ножів. Вона доступна в ціні і при цьому здатна виконати всі покладені на неї функції.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | С фиксированным клинком |
| Материал лезвия | 50Х14МФ |
| Твердость режущего лезвия | 56 HRC |
| Материал ножен | Натуральная кожа |
| Состояние | Новое |
| Матеріал рукояті: | кап клена |
| Ножни: | кожа с тематической гравировкой |
| Покриття рукояті: | тиковое масло |
| Матеріал больстера (лиття): | латунь, мельхиор (на выбор) |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 135 мм |
| Ширина лезвия | 32 мм |
| Толщина лезвия | 2.4 мм |