Кошик
202 відгуків
Present House™
+380967737918
+380505929501

Блокноти, щоденники, планінги

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 9

ДІЛОВІ АКСЕСУАРИ З НАТУРАЛЬНОЇ ШКІРИ.   ЩО І КОМУ ДАРУВАТИ?
  Перед святами, будь то Новий рік, 23 лютого, 8 березня, ювілей компанії або день народження гостро стоїть питання – що дарувати? Крім цього родичу або другу, колезі або партнеру необхідно дарувати подарунки різного рівня.  Де це можна знайти відразу і швидко?

  Як правило, ми вважаємо за краще дарувати те, що можна знайти в сусідньому торговому центрі на заплановану ними суму і найчастіше зовсім не враховуємо смаки обдаровуваного людини. А адже, дійсно, хочеться подарувати вишукану, функціональну річ, яку можна використовувати тривалий час. У ХХІ столітті розвиток новітніх технологій призвело до того, що всі навколо переповнене, так званими VIP-виробами із штучних матеріалів: пластику, поліетилену, шкірозамінника і т. д., а тому особливої цінності набувають подарунки з натуральних матеріалів.

  Особливо хочемо звернути Вашу увагу на подарунки з натуральної шкіри, так як зараз ринок шкіряних виробів заповнений в основному дешевими підробками під шкіру і дорогими елітними VIP-подарунками відомих зарубіжних брендів. Якість, зовнішній вигляд не викликає сумніву, а значну частину вартості VIP-подарунка ви заплатите за назву бренду.

  Наші вітчизняні виробники вже вийшли на рівень, який дозволяє гідно конкурувати з відомими західними торговими марками. Рівень наших робіт  вища відомих брендів і вартість значно нижче.


  Сьогодні ринок подарунків з шкіри представлений в основному наступним асортиментом: щоденники, тижневики, папки, візитниці настільні або кишенькові, альбоми футляри для ручок або грошей, інші бізнес-сувеніри в основному з використанням ручної праці. Застосування спеціальних технологій тиснення, дозволяють виготовляти зі шкіри і наносити на готові вироби пейзажі, портрети, а також зображення пам'яток старовини.
 

 

 Покупая в нашем интернет-магазине кожаные блокноты, Вы сделаете отличный VIP-подарок как для мужчины, так и для женщины к любому празднику. Что же кому подарить? Для подарка сотруднику подходят  карманные визитницы, футляры для ручек, ежедневник А6 – список можно расширить, а руководителю необходим VIP-сувенир – еженедельник А4, папка к подписи или адресная папка. Партнеру по бизнесу можно подарить ежедневник А5 с логотипом его или Вашей фирмы, может быть один предмет или подарочный набор из нескольких кожаных изделий.

  В любом случае такие подарки из кожи обязательно понравятся тому, кому Вы их подарили, ведь они способны подчеркнуть статус своего владельца, его хороший вкус, любовь к красивым и функциональным вещам.