


Відправка з 30 травня 20268 200 ₴
Особливістю подібних ножів є зручність у використанні, простота і широка функціональність.
Ця модель ножа практична, широко використовується в повсякденному господарсько-побутовому житті.
Дамаська сталь - одна з найбільш затребуваних видів сталей: неймовірно міцна (до 62 од.тв.), володіє особливими властивостями, добре тримає заточку, а також має унікальний малюнок.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Марка сталі: | дамаська сталь |
| Матеріал рукояті: | венге |
| Розмір клинка, мм: | 125*24*4 |
| Покриття рукояті: | тикова олія |
| Тип спусків | прямі |
| Матеріал больстера (лиття): | меляр |
| Твердість, HRC: | 58-60 |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 125 мм |
| Ширина леза | 24 мм |
| Товщина леза | 4 мм |