




Відправка з 30 травня 20268 600 ₴
Руків'я з гібридного матеріалу насиченого зеленого кольору.
Клинок з долами із високоякісної дамаської сталі з художнім литтям власного виробництва у формі голови змії.
Дамаська сталь - одна з найбільш популярних видів сталей, цінна унікальністю малюнку, своєю твердістю. Має особливі властивості, добре тримає заточку.
Тильник та гарда власного виробництва з мельхіору, на тильнику голова змії.
Чохол з натуральної тисненої шкіри з жорстким підвісом на ремінь.
| Марка сталі: | дамаська сталь |
| Матеріал руків'я: | гібрид кап клену та полімер |
| Розмір клинка, мм: | 130*30*4,5 |
| Загальна довжина ножа, мм: | 250 |
| Лиття: | мельхіор |
| Чохол: | тиснена шкіра |
| Твердість, HRC: | 58-60 |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Матеріал леза | Дамаська сталь |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Довжина ножа | 250 мм |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 125 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Товщина леза | 4.5 мм |