



Відправка з 30 травня 20267 900 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Матеріал леза | Дамаська сталь |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина ножа | 260 мм |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 125 мм |
| Ширина леза | 23 мм |
| Товщина леза | 3.4 мм |