







Відправка з 30 травня 20269 700 ₴
Ця модель є новинкою нашої майстерні.
Рукоять з акрилу насиченого кольору зберігає міцність і вологостійкість.
Клинок з якісної дамаської сталі - однієї з найкращих ножових сталей (твердість до 60ед.)
Відмінний різ, зносостійкість, відмінно тримає заточку, хороша ударна в'язкість.
У комплекті чохол з натуральної шкіри з кріпленням на ремінь. За бажанням ніж може упаковуватися в подарунковий футляр з натурального дерева (сосна) з місцем під ніж.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Матеріал леза | Дамаська сталь |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Довжина ножа | 260 мм |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Марка сталі: | дамаськ |
| Матеріал рукояті: | акріл |
| Ножни: | шкіра |
| Тип спусків | вогнуті |
| Матеріал больстера (лиття): | мельхіор |
| Твердість, HRC: | 58-60 |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 140 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Товщина леза | 3.4 мм |