






Відправка з 30 травня 20268 200 ₴
Вишуканий ніж - "Дамаська класика", що поєднує традиції майстерності та сучасну естетику.
Клинок з дамаської сталі, одна з найбільш популярних видів сталей: неймовірно міцна (до 62 од.тв.) має унікальний природний візерунок, який не повторюється — кожен виріб є єдиним у своєму роді.
Руків’я - кап клену — матеріалу з глибокою текстурою та благородними переливами, що підкреслюють індивідуальність ножа та забезпечують комфортний хват.
Художнє лиття з мельхіору додає виробу завершеності, акцентуючи увагу на деталях та підкреслюючи преміальний характер.
Ніж «Дамаська Класика» стане чудовим вибором як для поціновувачів якісного інструменту, так і для колекціонерів. Ідеально підходить для подарунку або щоденного використання.
Завершує загальну картину чохол з натуральної шкіри з вставкою з хутра, з жорстким підвісом на ремінь.
| Марка стали | Дамаська сталь |
| Матеріал руків'я | кап клену |
| Твердість | 58-60 |
| Лиття | мельхіор |
| Призначення | універсал |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Матеріал леза | Дамаська сталь |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Довжина ножа | 260 мм |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Матеріал лиття | мельхіор |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 125 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Товщина леза | 4 мм |