





Відправка з 31 травня 202628 000 ₴
Яскравий авторська ніж у Національній тематиці викликає у справжнього українця глибокі та теплі почуття.
Клинок з мозаїчної дамаської сталі - стали преміум класу! Неймовірно міцна (до 62 од.тв.), має особливі властивості, добре тримає заточення, а також має унікальний малюнок.
Яскрава рукоять з якісного акрілу у поєднанні з авторським литтям, опрацьованим до найдрібніших деталей.
| Марка стали | Дамасська мозаїчна сталь |
| Матеріал рукояті | гібрид |
| Загальна довжина ніжки | 285 |
| Розміри клинка | 160*34*4,5 |
| Ножни | натуральна шкіра |
| Тип спуску | прямі |
| Матеріал лиття | мельхіор |
| Твердість | 58-60 |
| Призначення | коллекційний |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Матеріал леза | Дамаська сталь |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина ножа | 285 мм |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Шкіра |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 160 мм |
| Ширина леза | 34 мм |
| Товщина леза | 4.5 мм |