





Відправка з 31 травня 20268 400 ₴
Руків'я - гібридний матеріал (кап клену поєднане з полімером). Просочена маслом, покрита воском.
Клинок з австрійської нержавіючої сталі N690 до 60 од.тв.! Зберігає гостроту на тривалий час, легко правиться.
Тильник та гарда власного виробництва з мельхіору: на тильнику хвіст щуки, а гарда голова щуки.
Завершує загальну картину чохол з натуральної тисненої шкіри з жорстким підвісом на ремінь.
За допомогою гравіювання може стати цікавим ексклюзивним подарунком.
| Марка сталі | N690 |
| Матеріал руків'я | гібрид |
| Загальна довжина ножа | 330 |
| Розміри клинка | 180*26*4,7 |
| Чохол | шкіра з тисненням |
| Твердість | 58-60 |
| Лиття | мельхіор |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал леза | N690 |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Довжина ножа | 300 мм |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 145 мм |
| Ширина леза | 35 мм |
| Товщина леза | 4 мм |