Кошик
223 відгуків
Present House™
+380967737918
+380505929501

Мортімер Адлер. Мистецтво говорити і слухати

5 000 грн.

Під замовленняКод: Dn-189
Зателефонувати мені
  • +380 показати номер +380967737918
  • +380505929501
Мортімер Адлер. Мистецтво говорити і слухати
Мортімер Адлер. Мистецтво говорити і слухати
5 000 грн.
Під замовлення
Купити
Зателефонувати мені
  • +380 показати номер +380967737918
  • +380505929501
  
  
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Мистецтво говорити і слухати

Про що ця книга
чи Замислюємося ми над тим, як говоримо і спілкуємося? Розуміємо оточуючих, вміємо слухати? Володіємо ми майстерністю правильно мислити або охоплені "мистецтвом пустослів'я"? З часів античності ці питання займали всіх, хто знаходив задоволення в дискусіях з іншими людьми.
Мортімер Адлер створює свою філософію взаємодії людини з навколишнім світом, вибудовуючи алгоритм "чотирьох": мистецтва говоріння, письма, читання і вміння слухати. У цій книзі він аналізує, чому полягає процес комунікації, як зробити його максимально ефективним з позиції мовця і слухача. Він також розглядає базові принципи сучасної системи освіти й дає безліч корисних практичних рекомендацій щодо розвитку ключових навичок спілкування.

Чому ми вирішили видати цю книгу
Тому що це чи не єдиний і вже точно кращий в світі практикум по мистецтву говорити і слухати.

Для кого ця книга
Вона буде цікава батькам і вчителям, бізнесменам і політикам, продавцям в магазинах і лікарям, які приймають хворих... Не буде перебільшенням сказати, що кожна людина знайде в ній для себе багато цікавого.

Фішка книги
Новацией выглядит предложение Адлера обучать "сократовским методом", то есть в процессе дискуссии, форума, обсуждения. Он неоднократно подчеркивает, что сам в ходе таких обсуждений вынес много знаний о разнообразных предметах, которыми не обладал до начала диалога.
Цель человеческого общения, по мнению Адлера, — это "встреча сознаний". Ради нее люди должны поступаться эгоистическими интересами при общении, ставить самих себя в рамки дискуссии "по существу", а "разговор" (ключевое понятие у Адлера) должен стать принципом жизни.
У Додатках — матеріали аспеновского (філософського) семінари, навчальні вдумливому відношенню до говорінню і слуханню, а також рекомендації автора щодо вдосконалення базової шкільної освіти.

Мистецтво говорити і слухати
How to Speak How to Listen

Автор: Мортімер Адлер
Перекладачі: Лариса Плостак, Олександр Анваер
Мови: Російська
Сторінок: 256 стор
Формат: 170х240мм
Сертифікат

Характеристики
Основні
Країна виробник Україна
Мова видання Російська
Тематика Філософія
Вид палітурки Твердий
  • Ціна: 5 000 грн.