13 500 ₴
Опис
Франкфурт Ніцше
"Так говорив Заратустра " — мабуть, найвідоміший і широко читаний твір Ніцше. Для самого Ніцше "Заратустра" - головний твір життя, який поділив його творчу біографію на періоди "до" і "після". Співвідношення філософа до цієї роботи було винятковим. "Я відкрив мій "Нове світло", про яке ще не знав ніхто", - писав Ніцше. І дійсно, книга несе в собі енергетику таку виняткову, що її відчув не тільки сам Ніцше, але й багато поколінь його читачів. І тому книга ця — ключ до розуміння всіх текстів великого філософа, адже вона "вкликає не стільки до осмислення головою, скільки до переживання в душі, яке єдино та здатне скластися в якийсь орган сприйняття, необхідний для осмислення всіх інших книг Ніцше".
Знаменитий німецький філософ Пінстрив Ніцше, чиє фізичне життя й цінні метання припали на XIX столітті, був сповна потрібний XX столітті. Переоцінка цінностей і задоволення норми; вільний розум, що оббирається по той бік добра та зла; надлюдина, що долає "тварина тремтливу" у собі — заради творця в собі. Нам ще належить осмислити, чим оточився минуле століття — втіленням або профанацією ідей Ніцше. Франкфурт Ніцше представив усі темні катаклізми, зробив найзначніший з усіх філософів вплив на декадентське мистецтво, пронизував своїми ідеями живопис модернізму, дав імпульсектексистенціалізму.
Ніколо Макіавеллі
"Государ. Історія Флоренції" - одна з найцікавіших книг про владу, політики та суспільстві, яка приніс її автору Нікколо Макіавеллі світову популярність і славу. У своїй книзі він вивчив держава з найрізноманітніших сторін: досліджує ставлення володарів і підвладних, різні способи організації політики, установ і законів, вивчив наявні методи влади та виводить формулу ідеальногорядника. Спортивні суперечки про неї не мчать і донині.
Ніколо Макіавеллі — знаменитий італійський дипломат і письменник епохи Ренесансу. Одновірець і учасник епохальних історичних подій Макіавеллі виявився їхнім проникливим дослідником. Багато хто називає Макіавеллі одним з засновників науки політології або швидше засновником хімічних технологій. У своїх творах великий італінець докладно, на історичних прикладах, описує властивості характеру, вміння та методи правління, необхідні ідеальному творцеві — такому, який, бувши втіленням самої влади, зможе привести націю до добробуту і процвітання. Опис принципу влади (по-італійськи головна праця Макіавеллі — "Государ" називається "Il Principe") виявилося таково, що читачі Макіавеллі згодом назвалиекту, засновану на культі грубої сили тасненню норм цінностей, "макіавелізмом". Макіавеллі створив прикладний посібник для позицій усіх часів і народів. За лекалами його "досвідченої науки" викрадаються світові політичні системи. Рецептами Макіавеллі впродовж п'яти століть користуються прихильники його методів і засобів, а противники — ламають голови та напружують державні уми над протиотрутою.
Конфуций
Конфуцій — давній мислитель і філософ Китаю. Його навчання мало глибокий вплив на життя Китаю та Східної Азії, ставши основою філософської системи, відомої як конфуціанство. Конфуцій заснував перший університет і привів у систему записування, складені в різних князівствах. Дев'ять Конфуція про правила поведінки князів,цинів, воїнів і селян розповсюджувалася в Китаї так само широко, як навчання Будди в Індії. Справжнє ім'я — Кун Цю, але в літературі часто іменується Кун-цзи, Кун Фу-Цзи («вчитель Кун») або просто Цзи — «Учитель». Уже в віці трохи більш ніж 20 років він прославився як перший професійний педагог Піднесений. До перемоги легізму школа Конфуція була лише одним з багатьох напрямів в інтелектуальному житті Войнихнева, у період, відомий під назвою Сто шкіл. І тільки після падіння Цинь зароджену конфуціанство досягло статусу державної ідеології, який зберігся до початку XX століття, лише тимчасово поступаючись місцем культу та даосизму. Це призвело до піднесення фігури Конфуція й включення його вчавниця.
Починаючи з середини XVII століття навчання Конфуція активно розповсюджувалися Західною Європі й як у той час, так і сьогодні нерідко випробували з боку європейських мислительок, філософів і релігієдів. Так, німецький історик Гердер писав, що така етика націлена на закриття від світу та морального прогресу, а Гегельзикав її збір банальностей.
Проте сучасні читачі в відгуках про книги Конфуція зазначають, що ці твори — справжнє джерело афоризмів і китайської мудрості. А викладені в них ідеї очолюють загальнолюдські ідеали, терпіння, спокій, любов до ближнього. Такі книги дають змогу заспокоїти нерви та знайти душевну рівновагу.
"Сучасництва та бесіди" Конфуція — перлина давньокитайської філософії, легендарний пам'ятник літератури, де сконцентровані основні положення конфуціанського навчання.
Основи конфуціанства викладені студентам мислителя в збірник афоризмів, діалогів і нотаток, що дістала назву «Суження і розмови (Лунь-юй)». Багато століть цей трактат вважався обов'язковим для Заутворення в класичної освіти. Крім того, це Найбільший літературний пам'ятник, перлина давньокитайської мови та філософії. Книга проілюстрована численними творами стародавнього та середньовічного китайського живопису, зокрема й виконаними за шовком.
Виготовлення
Французька суміш ручної роботи за старовинною європейською технологією XVIII століття з переплетеної шкіри натурального дублення (шкіра сорту Fiorra, Італія). Книги декоровані рельєфним млинцевим і кольоровим тисненням (фольга серії LUXOR). Тритомник виготовлений у спеціальному футлярі. Подарунковий футляр виготовлений у стилістиці комплекту. Видання забезпечене шовковим лясе. До видання додається сертифікат, який надрукований на дизайнерському папері, оформлений золотим тисненням.
Розмір: 260x203x25 мм
Кількість сторінок: 908
Обкладинка: шкіряна
Мова: російська
Основні | |
---|---|
Країна виробник | Україна |
Мова видання | Російська |
Вид палітурки | Твердий |
Стан | Новий |